Zayıflama

Onda Soğuk Dalga Terapisi ile Bölgesel İncelme

Onda soğuk dalga terapisi ile anında görülen etkili ve şaşırtıcı sonuçlar! Onda soğuk dalga terapisi, yıllardır çeşitli alanlarda etkin bir şekilde yararlanılan mikrodalga (medikal sınıf kısa elektromanyetik dalgalar) teknolojisinin bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi amacıyla kullanıldığı ödüllü bir medikal estetik uygulamasıdır.

Onda soğuk dalga terapisi ile anında görülen etkili ve şaşırtıcı sonuçlar!

Onda Soğuk Dalga Terapisi Nedir?

Onda soğuk dalga terapisi; yıllardır çeşitli alanlarda etkin bir şekilde yararlanılan mikrodalga (medikal sınıf kısa elektromanyetik dalgalar) teknolojisinin bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi amacıyla kullanıldığı ödüllü bir bölgesel incelme ve sıkılaşma uygulamasıdır.

onda soğuk dalga terapisi

Onda soğuk dalga terapisinde bölgesel zayıflama, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma işlemleri için farklı başlıklar kullanılır. Tedaviler ihtiyaç halinde kombine bir şekilde gerçekleştirilebilir. Güncel teknoloji ürünü Onda Coolwaves cihazının soğutucu başlığı sayesinde uygulama süresince kişi yalnızca vücuduna serin bir masaj yapılıyormuş gibi hisseder. Yağ hücrelerini hedef alan elektromanyetik dalgalar, yarattıkları termal enerji ile hedeflenen alanda bölgesel zayıflama etkisi yaratırken dokulardaki elastin ve kolajen üretimini artırır. Böylelikle cilt yüzeyinde ve çevre dokularda hiçbir hasar oluşmadan bölgesel zayıflama, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma başarıyla gerçekleştirilir.

Herhangi bir yan etkisi olmayan Onda soğuk dalga terapisi basen, kalça, kol-bacak içleri ve karın çevresindeki yağları yok etmek için gerçekleştirilen; cilt sıkılaştırma, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanılan tümüyle acısız, güvenli ve sağlıklı bir uygulamadır. Tek seansta bile oldukça başarılı sonuçlar veren Onda soğuk dalga terapisi 10 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanan, herhangi bir morluk veya kızarıklığa neden olmadığı için kişiyi sosyal hayatından koparmadan gerçekleştirilebilen oldukça konforlu bir yöntemdir.Soğuk Dalga Terapisi Nasıl Uygulanır?

Tümüyle steril bir klinik ortamda, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken Onda soğuk dalga terapisinde doktor öncelikle uygulama yapacağı alanı ve cilt yapısını inceleyerek nasıl bir işlem yapması gerektiğini belirliyor. Uygulamanın yapılacağı bölgeye sıvı vazelin sürülüyor. Ardından işlemin amacına göre cihazın belirlediği başlıkla cilt altına elektromanyetik dalgalar gönderilerek hedeflenen alanda bir ısı etkisi yaratılıyor. Kişi uygulama sırasında hiçbir yanma veya acı duymuyor. Aksine vücudunun o bölgesinde bir serinlik hissediyor. Uygulama alanına masaj yapılarak işlem tamamlanıyor.

onda soğuk dalga terapisi

Tek seansta bile gözle görülür sonuçlar alınmasını sağlayan Onda soğuk dalga terapisi, etkisini 3. haftanın sonunda göstermeye başlıyor. Uygulamanın sonuçları 3. aydan sonra daha belirgin bir hale geliyor. Hedeflenen sonuçlar kişiden kişiye değişmekle birlikte 3 haftalık aralıklarla gerçekleştirilen 1 ila 3 seansta alınıyor.

Soğuk dalga terapisi sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekir?

Onda soğuk dalga terapisi sonrasında yaklaşık 1 hafta boyunca lazer epilasyon ve ağda gibi işlemlerden uzak durulması gerekiyor.

Kimler soğuk dalga terapisi yaptırabilir?

Onda soğuk dalga terapisi bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi yaptırmak isteyen ve yasal olarak 18 yaşından büyük olan herkese uygulanabiliyor.

Benzer Uygulamalar

dr. gönül ateşsaçan'a sor

Dr. Gönül Ateşsaçan Sorularınızı Yanıtlıyor, Cevaplar aşağıda!

 1. Erkan Tan Şener dedi ki:

  ben bu uygulamayı kliniğinizde yaptırdım inanılmaz memnun kaldım açıkcası böyleysine bir sonuç asla beklemiyordum. çok sağolun doktorcum

  1. Merhabalar Erkan Tan Bey, Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

 2. ceyda dedi ki:

  merhaba gönül hanım, doğumdan sonra göbek bölgemde ve basenlerimde inanılmaz büyüme oldu, onda soğuk dalga terapisi ile kaç seansda tedavi edilir? bir de fiyat nedir bilgi verebilir misiniz?

 3. Nermin dedi ki:

  tek seansta gerçekten bu internette yazdığı gibi sonuç alınıyor mu? bilgilerimi yazdım, iletişime geçip bilgi ve detay verir misiniz?

  1. Merhabalar Nermin Hanım, Evet tek seansta oldukça etkili bir yöntem. Yarın asistanım sizi arayarak detaylı bilgi verecek.

 4. Defne dedi ki:

  Bu işlemi yaptırdıktan sonra sonuçlarını ne zaman görmeye başlarım ?