Lazer Epilasyon

Kliniğimizde Amerika’da yılın lazer epilasyon ödülünü alan,FDA onaylı dünyanın en hızlı ve ETKİLİ lazer sistemini kullanıyoruz!

DR. GÖNÜL ATEŞSAÇAN İLE EN ETKİLİ VE HIZLI EPİLASYON İLE TANIŞIN

Dr. Gönül Ateşsaçan ile etkili ve hızlı epilasyon sistemi olan LİNSCAN tanışın. Alman teknoloji şirketi GME üretimi olan ve Amerika’da yılın en iyi lazer EPİLASYON sistemi seçilen, 4 maksimum ise 6 seansta kalıcı epilasyon sağladığı FDA tarafında onaylanmış bir sistemdir, patentli soğutma sistemi ve Pulse to pulse yani enerjiyi bölerek vermesi sayesinde acıyı en aza indirgeyen epilasyon sistemidir. Scanner (tarama) lazer teknolojisi ve 7.5 cm2 başlık boyutu ile 35 dakikada epilasyon imkanı sunar,saatler süren ve acılı epilasyona son verir.

Acısız ve Etkili Lazer Epilasyon Seansları

Son teknoloji lazer sistemleri ile istenmeyen tüylerin tüy köklerine lazer ışığıyla yakından atış yapılarak tüy köklerine çok daha hassas müdahalelerde bulunulur ve dökülme etkisi artırılırken acı hissi azaltılır. İşlem kişiye, bölgeye ve ihtiyaca göre 4 – 6 seans uygulanır. Gidişat takip edilerek sonraki seanslara karar verilir.

lazer-epilasyon

Kliniğimize geldiğinizde ilk olarak hangi bölgelerde tüy şikayetiniz olduğu dinlenir. Daha sonra kıl ve cilt tipiniz uzmanımız tarafından incelenerek tedavi yöntemi ve seans sayısı belirlenerek tedaviye başlanır.

Kliniğimizde son teknoloji cihazlar kullanılmakta olup, başarı ve memnuniyet oranımız yüksektir. Detaylı bilgi ve randevu için form doldurabilir veya 0216 385 10 37 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Benzer Uygulamalar